SAMSUNG UE55AU7172 TELEWIZOR 55"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SAMSUNG 55" AU7172 Crystal UHD 4K Smart TV
(UE55AU7172UXXH)

Precyzyjne i Żywe Kolory
Teraz oglądając film, możesz poczuć się tak, jakbyś doświadczał go na żywo. Precyzyjna adaptacja kolorów zapewnia żywy i bardziej realistyczny obraz.

Skalowanie do rozdzielczości 4K
Procesor Crystal 4K
Odkrywaj moc kolorów w zachwycającej rozdzielczości 4K. Procesor Crystal 4K zapewnia skalowanie obrazu wyjściowego do rozdzielczości zbliżonej do 4K, a proces mapowania kolorów zapewni bardziej realistyczne odwzorowanie barw.*
Większa dynamika ruchu
Upłynniacz Ruchu
Ciesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu możesz cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych.
Ostry i wyrazisty obraz
Autentyczna Rozdzielczość 4K
Poczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od Full HD zapewnia bardziej ostry i wyrazisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Głębia kontrastu
HDR
Zanurz się w głębi oglądanej sceny dzięki technologii HDR, która reguluje poziom jasności, wydobywając bogate spektrum kolorów i detali, które możesz dostrzegać nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych kadrach.

Jeszcze bardziej smukły, jeszcze bardziej elegancki
Trójstronnie Bezramkowy Design
Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie, zapewniając minimalistyczny efekt. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu.

Koniec z plątaniną kabli
System Maskowania Kabli
Nie pozwól, by cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku.
Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia
Dotknij i Wyświetl
Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | WiFi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB, LAN, Optyczne, Wejście RF, Gniazdo CI, Bluetooth 4.2 |
| Tuner cyfrowy | DVB-T2CS2/HEVC |
| Moc głośników | 20 W |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Wymiary | 1230.5 x 783.3 x 250.2 mm |
| Waga | 14 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17