SANDISK ULTRA II SSD 240GB 2,5" SDSSDHII-240G-G25
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wewnętrzny dysk twardy SanDisk Ultra II SSD o pojemności 240 GB, wyposażony w interfejs SATA 3. Prędkość odczytu wynosi 550 MB/s, zapisu 500 MB/s. Technologia nCache 2.0 optymalizuje szybkość odczytu i zapisu, gwarantuje wytrzymałość dysku i zapewnia ochronę danych. Dysk charakteryzuje się bezgłośną pracą, odpornością na wstrząsy i energooszczędnością. Dodatkowo posiada 3-letnią gwarancję.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 240 GB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu | do 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 500 MB/s |
| Wymiary | 100.5x69.9x7mm |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: TLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17