SCYTHE NINJA 3 REV.B SCNJ-3100 CHŁODZENIE CPU
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Scythe Ninja 3 Rev. B SCNJ-3100 to już czwarta generacja jednego z najsłynniejszych coolerów na procesor. Zachowano kształt, ale zwiększono wydajność poprzez dodanie dwóch rurek heatpipe, teraz w sumie jest ich 8 o łącznej aktywnej powierzchni równej 16 rurkom cieplnym. W tej wersji rozszerzono kompatybilność o socket LGA 2011.
Doskonała konstrukcja, grubość i ilość żeberek, jak i odstęp między nimi razem z dużą ilością rurek heatpipe sprawia, że cooler ten może pracować zarówno pasywnie (przy słabszych procesorach) jak i aktywnie. Podczas pracy aktywnej gwarantuje bardzo dobre osiągi, pozwalające na podkręcanie nawet najwydajniejszych procesorów na rynku.
Za rozpraszanie ciepła odpowiada załączony wentylator Scythe Slip Stream PWM Adjustable który posiada hybrydowy system sterowania obrotami (PWM + potencjometr) dzięki czemu może pracować w przedziale minimalnym 470 do 1340 obr/min aż do przedziału maksymalnego od 740 do 1900 obrotów na minutę.
| Rodzaj radiatora | aluminiowo-miedziany |
| Szerokość radiatora | 120 mm |
| Głębokość radiatora | 120 mm |
| Wysokość radiatora | 160 mm |
| Rodzaj łożyskowania wentylatora | FDB |
| Prędkość obrotowa wentylatora | 470-1900 obr./min |
| Głośność wentylatora | 7,05-37 dB |
| Regulacja prędkości obrotów wentylatora | Automatyczna (w zależności od obciążenia zasilacza) |
| Żywotność | 400000 godz. |
| Przepływ powietrza | 23-110,31 CFM |
| Typ złącza zasilania | 4-pin |
| Szerokość wentylatora | 120 mm |
| Głębokość wentylatora | 120 mm |
| Wysokość wentylatora | 25 mm |
| Typ gniazda procesora |
|
| Typ procesora |
|
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17