SILENTIUMPC FERA 5 ARGB CHŁODZENIE CPU SPC305
Brak towaru
towar niedostępny
Opis


ARGB bez kompromisów
Nie poświęcaj wydajności dla wrażeń estetycznych. Fera 5 ARGB ma tę samą sprawdzoną konstrukcję, co uznany model Fera 5 bez podświetlenia – i zapewnia tę samą bezkompromisową wydajność.


Wydajny i trwały wentylator Fluctus 120 PWM ARGB
Fluctus 120 PWM ARGB najlepiej sprawuje się w zastosowaniach ograniczających przepływ powietrza: na radiatorach i chłodnicach. Adresowalne RGB czyli ARGB zapewnia możliwość indywidualnego dobrania koloru pojedynczego źródła światła. W efekcie, każdy z LED-ów może emitować inny kolor. Daje to ogromne możliwości dobrania efektów podświetlenia, a wśród nich tęcza czy płynne przejścia.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 6 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | LGA 1700; LGA 2066 / 2011-3 / 2011; LGA 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156; LGA 775; LGA 1366; AM4; AM3(+) / AM2(+) / FM2(+) / FM1; TR4 |
| Sposób montażu | Wertykalny |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 300 - 1800 obr./min. |
| Maksymalne TDP | 220 W |
| Wtyczka zasilająca | 4-pin |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiał podstawy | MIEDŹ |
| Żywotność | 100 000 H |
| Wymiary | 155 × 127 × 77 |
| Waga | 935 g |
| Zawartość opakowania | RADIATOR FERA 5; 1 × WENTYLATOR FLUCTUS 120 PWM ARGB; KOMPLET ZAPINEK DO POSZCZEGÓLNYCH GNIAZD PROCESORÓW; KONTROLER NANO-RESET ARGB; PASTA TERMOPRZEWODZĄCA PACTUM PT-3; INSTRUKCJA OBSŁUGI |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17