A4TECH FSTYLER FX60H NEON BACKLIT KLAWIATURA
Powyżej 3 szt.
towar niedostępny
Opis
Klawiatura A4TECH FX60H Neon
- Łączność za pomocą kabla USB o długości 150cm
- Możliwość podłączenia do urządzeń z systemem Windows | Mac
- 12 klawiszy funkcyjnych
- Podświetlenie klawiszy RGB
- Dodatkowe dwa porty USB


Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 150 cm |
| Wymiary | 42 x 12,6 x 2 cm |
| Waga | 600g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17