ACER 5755G-2454G1T I5-2450M/4/1TB/GT630M/W7HP
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Acer Aspire 5755G to nowy, bardzo wydajny notebook. Dedykowana karta graficzna o własnej pamięci 2 GB, procesor wykonany w najnowocześniejszej technologii, terabajtowy dysk twardy oraz Bluetooth 4.0 pozwolą cieszyć się niezapomnianą rozrywką.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-2450M |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | GF GT630 |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 4x USB;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17