HP OMEN 16-am0235nw CORE 5 210H/32GB/1TB/RTX5060/W
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
HP OMEN 16‑am0235nw – moc dla graczy i twórców
HP OMEN 16‑am0235nw to wydajny laptop gamingowy stworzony dla wymagających użytkowników. Wyposażony w procesor Intel Core 5 210H, kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 5060 z 8 GB GDDR7 oraz 32 GB szybkiej pamięci DDR5, zapewnia płynną rozgrywkę i wysoką wydajność w pracy kreatywnej. Ekran 16" FHD+ 165 Hz z 100% sRGB gwarantuje świetną jakość obrazu, a szybki dysk SSD 1 TB NVMe oferuje błyskawiczny dostęp do danych. Całość dopełnia nowoczesna łączność Wi‑Fi 6E, podświetlana klawiatura RGB i solidna konstrukcja OMEN.
Dane techniczne
| Procesor | Core™ 5 |
| Model procesora | Core™ 5 210H |
| Pamięć RAM | 32GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 16" |
| Dysk SSD | 1000 GB |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GeForce RTX 5060 |
| Pamięć karty graficznej | 8192 MB |
| Napęd optyczny | BRAK |
| Karta muzyczna | HD Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| System | Windows 11 Home |
| Waga | 2,44 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17