ACER A114-31-C7W5 N3350/4GB/64GB/W10 14" LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Acer Aspire 1 to klasyczny laptop o cienkiej, łatwej w przenoszeniu konstrukcji. Stylowa obudowa została wyposażona w delikatny, krzyżykowy wzór, który stanowi atrakcyjne wykończenie.
- idealny do szkoły i dla osób często podróżujących
- z systemem operacyjnym Windows 10
- ultracienka obudowa (tylko 17,9 mm) kryje pełnowymiarową klawiaturę i 14-calowy ekran zapewniający szerokie kąty widzenia
- karta graficzna Intel HD Graphics
- szybka łączność bezprzewodowa (Wi-Fi w standardzie 802.11ac oraz Bluetooth)
- praca aż do 9 godzin bez konieczności ładowania
- Intel Celeron N3350
- RAM 4 GB DDR3
- 64 GB eMMC
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3350 2x 1.1GHz, (Max. 2.4 GHz) 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Przekątna matrycy | 14,1" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17