ACER ASPIRE 5 A515-51G-87PKDX I7-8550U/8GB/1TB+128GB SSD/MX150/W10 15.6" FHD LAPTOP/NOTEBOOK Repack/Przepakowany
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekscytujące możliwości
Doskonała wydajność

Każdy dzień w pięknym stylu
Wspaniały obraz

Czytelność komunikacji
Krystalicznie czysty dźwięk

Cortana z obsługą głosu
Imponująca wydajność

Żywa grafika
Moc łączności bezprzewodowej
Porty na każdą okazję
2. Funkcja Cortana jest dostępna na wybranych rynkach, a jej opcje mogą się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-8550U 4x1.80 GHz (Max. 4.0 GHz), 8MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 128 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce MX130 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;;1x USB Type-C;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17