ACER ASPIRE V5-571G I3-2367M/4/500/GT620M/noOS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ergonomiczny i eleganckiAspire V5 jest cieńszy i bardziej elegancki niż kiedykolwiek. |
![]() |
![]() |
Moc rozrywkiW notebooku Aspire V5 obraz jest wyjątkowo realistyczny. Codzienne korzystanie z komputera jest naprawdę proste dzięki najnowszym procesorom Intel®, które połączono z najlepszymi kartami graficznymi. Dodatkowo wbudowane głośniki i system audio Dolby® Digital Plus™ home theater sprawiają, że dźwięk jest naprawdę niesamowity. |
Wirtualna zabawaZapraszamy do korzystania z wygodnego portalu Acer Games, który umożliwia korzystanie z licznych gier zainstalowanych fabrycznie na komputerze Aspire V5. Użytkownicy mogą też korzystać z usługi Amazon Cloud Player, która pozwala na wygodne przechowywanie i strumieniowe odtwarzanie muzyki ze wszystkich urządzeń. |
![]() |
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-2367M |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GT620M |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB3.0;2xUSB2.0;audio combo;HDMI;LAN/VGA combo adapter |
| Dodatkowe informacje | czytnik kart pamięci;w zestawie adapter do VGA i RJ-45 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17


