ACER ES1-512-C1PW N2840/4GB/500GB/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel Celeron
Procesor stworzony z myślą o zaawansowanych pracach biurowych oraz do zastosowania w domowym zaciszu. Optymalny wybór dla osób, które szukają podzespołu gwarantującego przyjemne i płynne korzystanie z podstawowych programów i aplikacji. Stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują urządzenia do realizacji podstawowych zadań, za niewygórowaną cenę.
Dysk twardy 500 GB HDD
Talerzowy dysk HDD charakteryzuje się większą pojemnością i stosunkowo szybkim działaniem – jest to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy szukają podzespołu do standardowej pracy.
Karta graficzna Intel HD Graphics
Chociaż zintegrowana karta graficzna nie gwarantuje optymalnej jakości rozgrywki w najnowsze gry, to cieszy się ona uznaniem w oczach użytkowników. Wszystko to dzięki prostej i szybkiej obsłudze multimediów – nie straszna jej edycja zdjęć, czy oglądanie filmu w jakości full HD. Stanowi ona optymalny wybór dla użytkowników, którzy nie szukają karty graficznej do gier oraz zaawansowanych programów do obróbki grafiki lub plików wideo.
4GB pamięci DDR3 - możliwość rozbudowy do 8GB
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.
Podświetlenie LED (diodowe)
Płynny, bardziej realistyczny obraz, lepsze kąty widzenia i duże nasycenie kolorystyczne, to tylko kilka cech, które przemawiają za matrycą z podświetleniem LED. Użytkownicy na całym świecie coraz chętniej inwestują w podświetlenie diodowe, ponieważ ma ono również zbawienny wpływ na kwestię energooszczędności, a także zwiększa trwałość matrycy.
Klawiatura numeryczna
Dzięki wydzielonej klawiaturze numerycznej, praca z arkuszami kalkulacyjnymi, kalkulatorami i innymi aplikacjami wymagającymi wprowadzania danych liczbowych, stanie się czystą przyjemnością.
WiFi 802.11n
Szybszy dostęp do internetu przy użyciu sieci bezprzewodowej. W zależności od rozwiązania (zastosowanych anten) pozwala na przesyłanie plików z zawrotną prędkością od 150 do 600 Mb/s. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań.
Bluetooth
Szybka wymiana plików i brak plątaniny kabli – to kusząca wizja dla każdego miłośnika IT. Wbudowany moduł Bluetooth daje możliwość połączenia komputera z urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak: smartfon, tablet, głośniki, mysz, czy klawiatura.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N2840 2x 2.16 GHz, (Max. 2.58 GHz) 1MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Obsługa gestów; Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17