ACER NITRO EI242QRPbiipx MONITOR 23,6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Jeszcze lepszy
Przeglądaj gry jak nigdy dotąd na 24 calowym zakrzywionym wyświetlaczu w technologii VA. Poszerz swoje pole widzenia, aby objąć duże sekwencje akcji i szerokie widoki w rozdzielczości FullHD. Szczegóły pozostają ostre, a kolory pozostają dokładne.

Maksymalny realizm
Pozwól, aby świat gry Cię otoczył i wypełnił twoją peryferyjną wizję zakrzywionym ekranem 1200R. Poczuj pełne kinowe wrażenia w formacie 16:9.

Synchronizacja następnej generacji
Dzięki technologii AMD® Radeon™ FreeSync możesz zapomnieć o zacinającej się rozgrywce i drganiu obrazu. Możesz cieszyć się płynnym i dynamicznym obrazem, ponieważ częstotliwość odświeżania obrazu monitora jest zsynchronizowana z szybkością odtwarzania klatek w komputerze. Odkryj pełen potencjał gier dzięki ulepszonej technologii FreeSync , która obsługuje dynamiczne częstotliwości odświeżania.

Niezwykle szybki obraz
Ciesz się niezwykle płynną rozgrywką bez zacinania się dzięki szybszemu renderowaniu klatek i szybkości odświeżania, którą można podkręcić do 144 Hz. Większa liczba klatek na sekundę oznacza lepsze sceny akcji 2D i wyjątkową płynność obrazu.

Szybki czas reakcji
Technologia VRB zapewnia czas reakcji 1 ms (MPRT). Polega to na szybkim wyłączeniu podświetlenia lub umieszczeniu jednolitego, czarnego obrazu między klatkami, co jest określane mianem „mrugania”. Dzięki temu podczas szybkich zmian kolorów rozmycie jest mniej widoczne.

Po pierwsze: bezpieczeństwo oczu
Chroń oczy przed zbytnim przemęczeniem dzięki technologiom BlueLightShield™ i Flickerless™ firmy Acer. Dzięki technologiom Acer ComfyView™ i Low Dimming™ monitor nie razi tak mocno, a o czy mniej się męczą. Dzięki temu możesz grać dłużej.

Dane techniczne
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | 1 x DisplayPort; 3 x HDMI |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 54.5 x 40.4 x 19.4 cm |
| Waga | 3.5 kg |
| Kod producenta | UM.UE2EE.P01 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17