ADATA SE800 512GB DYSK SSD ZEW. USB3.2 USB-C
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE800 512GB USB-C 3.2 czarny
Zewnętrzny dysk SSD SE800 stworzono z myślą o najwyższej mobilności, dlatego jest kompaktowy i lekki. Także jego wygląd jest wspaniały, dzięki wyjątkowej powierzchni o szczotkowanym wykończeniu. A jeszcze większe znaczenie mają jego właściwości w zakresie wydajności i wytrzymałości, takie jak wodo- i pyłoszczelność, odporność na wstrząsy, a także zawrotne szybkości odczytu/zapisu sięgające 1000 MB/s.
Szybszy odczyt/zapis
Interfejs USB 3.2 Gen 2 dysku SE800 zapewnia szybkość odczytu/zapisu na poziomie 1000 MB/s, dzięki czemu transfery danych są realizowane w oszałamiającym tempie.

Krótszy czas oczekiwania
Dysk SE800 zapewnia krótszy czas oczekiwania. Obsługuje do 12,5 raza szybszy transfer plików w porównaniu z zewnętrznym dyskiem twardym.
To naprawdę duży wzrost wydajności! Film 4K o rozmiarze 50 GB można przesłać w zaledwie 50 sekund!

Prawdziwy twardziel
Dysk SE800 spełnia surowe normy IEC IP68. Oznacza to całkowitą odporność na pył i zachowanie normalnego działania nawet po 30 minutach w wodzie na głębokości 1,5 m. Dlatego działaj bez obaw — Twoje dane są bezpieczne. Oprócz odporności na pył i wodę, dysk SE800 spełnia także normę odporności na uderzenia MIL-STD-810G 516.6, co zapewnia jego wytrzymałość na przypadkowe upadki i uderzenia.

Dane techniczne
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Złącze | USB-C |
| Interfejs | USB 3.2 GEN 2 |
| Zasilanie | USB |
| Wymiary | 72,7 x 44 x 12,2 mm |
| Waga | 40g |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Zawartość opakowania | Kabel USB 3.2 typu C na C, kabel USB 3.2 typu C na A, Instrukcja szybkiego uruchomienia |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17