ADATA SP550 240GB M.2 2280 SSD ASP550NS38-240GM-C
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dysk SSD ADATA Premier SP550 o pojemności 240GB z interfejsem SATA3 umożliwiającym transmisję danych do 6Gbit/s.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 240 GB |
| Interfejs | SATA III (M.2) |
| Prędkość odczytu | do 560 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 510 MB/s |
| Wymiary | 80x22x3.5mm |
| Waga | 8 g |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: TLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17