ADATA XPG GAMMIX D10 2*8 3200MHz DDR4 CL16 PAMIĘĆ RAM
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Moduły pamięci XPG GAMMIX D10 DDR4 są przeznaczone dla graczy i entuzjastów sprzętu komputerowego i obsługują nowe procesory Intel X299 z technologią SPD 2666 MHz oraz osiągają szybkości taktowania do 3600 MHz. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości płytek drukowanych PCB, moduł pamięci D10 zapewnia lepszą jakość przesyłanego sygnału i stabilną pracę. Pamięci GAMMIX D10 obsługują również technologię Intel XMP 2.0, która pozwala w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć prędkość taktowania. Radiator dostępny w kolorach czarnym i czerwonym ma ząbkowaną strukturę z otwartą górną częścią. Podwójna warstwa miedzi wspomaga szybkie usuwanie nadmiaru ciepła. Oprócz tego jego mała wysokość umożliwia łatwą instalację nawet w systemach o ograniczonej przestrzeni. Podobnie jak wszystkie moduły pamięci ADATA, moduł GAMMIX D10 jest objęty dożywotnią gwarancją.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Pojemność jednej kości | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Okres gwarancji | 10 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj pamięci | DDR4 DIMM |
| Pojemność | 2x8GB |
| Taktowanie pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie | CL 16 |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17