ADATA XPG SUMMONER RGB SILVER SWITCH KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dołącz do gry z klawiaturą mechaniczną XPG Summoner
Wiadomo, że długa rozgrywka może być męcząca. Zarówno dla Ciebie, jak i dla samej klawiatury. XPG Summoner została zoptymalizowana z myślą o ergonomii i jest przystosowana do długich sesji gamingowych. Wykonana z wysokiej jakości materiałów cechuje się wyższą wytrzymałością i odpornością na energiczne uderzanie w klawisze. Wybierz XPG Summoner i przejmij dowodzenie na polu bitwy.
Przełączniki mechaniczne Cherry MX Silver
Dzięki wyposażeniu w mechaniczne przełączniki Cherry MX Silver, klawiatura XPG Summoner zapewnia doskonałą stabilność, sprzężenie zwrotne i najwyższą precyzję. Zadziałanie przełączników Cherry MX Silver sygnalizuje słyszalne kliknięcie. Zapewniają one wyraźniejszą zwrotną informację dźwiękową i dotykową po wciśnięciu każdego klawisza.
Gamingowy charakter i komfortowa rozgrywka
Klawiatura XPG Summoner oferuje 7 różnych zaprogramowanych trybów pracy podświetlenia RGB LED. Zapewnij sobie najlepsze doświadczenia RGB. Rozkoszuj się pięknem niesamowitych kolorów i graj intensywnie o każdej porze dnia i nocy z taką samą wydajnością. Miękka podkładka, dołączona do klawiatury XPG SUMMONER zapewnia większy komfort podczas długich sesji, a dzięki wbudowanym magnesom można ją łatwo odpiąć.
Pełne wyposażenie XPG Summoner
Klawisze multimediów pozwalają szybko i łatwo dostosować głośność dźwięku bez wychodzenia z gry. Mało tego, klawisze makro umożliwiają nagrywanie i odtwarzanie złożonych sekwencji kliknięć. Natomiast technologia 100% Anti-Ghosting czuwa nad odnotowaniem każdej komendy, nawet po wciśnięciu wszystkich klawiszy naraz. Wygodnie podłącz i zasilaj inne urządzenia peryferyjne lub urządzenia mobilne dzięki funkcji USB Passthrough.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1,8 m |
| Wymiary | 449 x 135 x 44 mm |
| Waga | 950 g |
| Dodatkowe informacje | Układ klawiatury: Angielski (EN) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17