AKG K451 SŁUCHAWKI BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
AKG K451
Jakość, mobilność i styl to cechy charakteryzujące słuchawki AKG K 451. Są to słuchawki przenośne nauszne z klasycznym pałakiem o konstrukcji półotwartej dedykowane do zarówno stacjonarnych jak i przenośnych odtwarzaczy audio oraz urządzeń firmy Apple będące następcą znakomitego laureata nagrody Red Dot Design Award w 2009 roku modelu K 450. Dzięki wyposażeniu w zintegrowany z przewodem pilot z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności model ten jest po prostu koniecznością dla osób ceniących komfort i funkcjonalność.
Cechy charakterystyczne słuchawek K 451:
- klasyczna konstrukcja nauszna z innowacyjnym systemem składania 3d-axis zapewnia komfort użytkowania i wygodny transport słuchawek podczas podróży
- przystosowane do współpracy ze stacjonarnymi oraz przenośnymi odtwarzaczami DVD, CD i MP3 jak również urządzeniami iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPad 2, iPod nano (4 generacji i nowsze), iPod classic (120/160 GB), iPod touch (2 generacji i nowsze)
- miękkie wykładziny nauszników i niewielka waga zapewniają wygodę użytkowania
- podwójny kabel odłączany jednostronny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Nie |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2x 1.2m |
| Pasmo przenoszenia | 11 - 29500 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Waga 120g;Możliwość złożenia słuchawek ;Odpinany kabel |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17