AMAZON KINDLE NEW PAPERWHITE 3 Z REKLAMAMI 056099
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Najwyższa rozdzielczość ekranu w e-czytnikach
Następna generacja czytania

Brak odbić w świetle
Trzymaj w jednej ręce
Wyszukuj bez opuszczania strony
Czytaj więcej ambitnych książek
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | KINDLE NEW PAPERWHITE 3 |
| Part number | B00OQVZDJM |
| Procesor | Freescale i.MX 6 SL Cortex A9 1.0GHz |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 1448x1072 |
| Wyświetlacz | E-Ink (z wbudowanym oświetleniem) |
| Wbudowana pamięć | 4GB |
| Złącza | 1x Micro USB |
| Czas pracy | Do 6 tygodni pracy (przy 30 minutowym, codziennym czytaniu, jasność 10 pkt) |
| Wymiary | 169 x 117 x 9.1 mm |
| Bateria | litowo-jonowa 1320 mAh |
| Inne | WI-FI;W zestawie: Instrukcja, Kabel USB |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17