AMD RADEON R3 120GB SSD 2.5" SATA III TLC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wartość
Szukasz najlepszego sposobu, aby zwiększyć wydajność komputera lub laptopa? dyski SSD Radeon R3 to dobry wybór.
Wydajność
Przy prędkościach większych 10x, niż tradycyjnego dysku twardego, można uzyskać dostęp do programów oraz systemu operacyjnego niewiarygodnie szybko.
Projekt
Smukła 2.5 "obudowa jest kompatybilna z komputerami stacjonarnymi, jak i większością notebooków.
Gwarancja
3 lata ograniczonej gwarancji.
Zgodność
Zgodność z systemami Intel lub AMD.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 120 GB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu | do 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 360 MB/s |
| Wymiary | 100.5x69.9x7mm |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: TLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17