AMD RADEON R3 240GB SSD 2.5" SATA III TLC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Znaczący wzrost wydajności
Dysk SSD Radeon R3 firmy AMD został wyposażony w kontroler Silicon, który zapewnia olbrzymie prędkości i wydajność wyższa niż w przypadku tradycyjnych, mechanicznych dysków twardych. Zastosowanie tego dysku powoduje znaczącą redukcje czasu reakcji systemu operacyjnego, ponieważ jest on 10 razy szybszy niż tradycyjny dysk twardy o prędkości obrotowej 7200 obr./min.
Wydajność i niezawodność
R3 to rodzina dysków SSD cechujących się solidnością, większą niezawodnością i trwałością niż mechaniczne dyski twarde dzięki temu, że ich konstrukcja bazuje na pamięciach flash odpornych na wstrząsy i wibracje oraz mniej podatnych na awarie mechaniczne części dysków talerzowych. Te cechy sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla notebooków i innych urządzeń mobilnych.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 240 GB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu | do 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 470 MB/s |
| Wymiary | 100x62.75x7mm |
| Waga | 115 g |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: TLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17