AMD RYZEN 7 5700G 3,8GHz AM4 PROCESOR TRAY
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
AMD Ryzen 7 5700G
Procesor AMD Ryzen 7 5700G do komputerów stacjonarnych obsługuje wymagające gry nowej generacji i zapewnia najwyższą wydajność zadań wielowątkowych, takich jak renderowanie 3D i wideo oraz kompilowanie oprogramowania. 8 rdzeni, 16 wątków, częstotliwość taktowania nawet do 4,6 GHz oraz 20 MB pamięci sprawiają, że ten procesor zapewnia najwyższą wydajność. Ponadto, Ryzen 7 5700G wyposażono w niesamowicie szybki zintegrowany układ graficzny.
Architekturze Zen 3
Oparte na wyjątkowej architekturze 7 nm „Zen 3” procesory Ryzen serii 5000 charakteryzują się jednym najlepszych w branży stosunkiem wydajności do pobieranej energii. Procesor AMD Ryzen 7 5700G ma przy tym pełny pakiet technologii procesorów Ryzen opracowanych, aby zwiększyć moc obliczeniową komputera. Precision Boost 2 automatycznie podnosi częstotliwości procesorów, jednocześnie monitorując temperaturę i zużycie energii, aby zoptymalizować działanie komputera. Z kolei Precision Boost Overdrive umożliwia automatyczne podkręcenie procesora jednym kliknięciem.
Zintegrowany układ graficzny Radeon
Zanurz się w akcji z wysoką liczbą klatek na sekundę na sprzęcie napędzanym przez procesor AMD Ryzen 7 5700G. Wbudowana karta graficzna AMD Radeon gwarantuje płynną rozgrywkę i najwyższą immersję w najnowszych grach w rozdzielczości 1080p. Ciesz się płynnym działaniem karty graficznej podczas transmisji treści cyfrowych i rozmów wideo w rozdzielczości 4K z HDR. Twórz przy tym kreatywne projekty i zawsze dotrzymuj terminów dzięki zwiększonej produktywności z procesorem Ryzen 7 5700G.
Dane techniczne
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Gen.5 |
| Typ gniazda | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Częstotliwość taktowania | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Zintegrowany układ graficzny | Radeon™ Graphics |
| TDP | 65 W |
| Technologia wykonania | 7 nm |
| Kod producenta | 100-100000263BOX |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17