AMD RYZEN 9 3950X 3,5GHz AM4 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Gen.3 |
| Typ gniazda | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 32 |
| Częstotliwość taktowania | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Pamięć cache L2 | 8 MB |
| Pamieć cache L3 | 64 MB |
| TDP | 105W |
| Technologia wykonania | 7 nm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17