AOC 24G2U/BK MONITOR 24"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Odkryj monitor dla graczy AOC 24G2U
Stworzony, by wygrywać, monitor AOC 24G2U otworzy przed Tobą zupełnie nowy świat gamingu. Dzięki najnowszym technologiom zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę, wyciągając z gry to, co najlepsze. AOC 24G2U zachwyci Cię wysoką jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości Full HD, a także agresywnym designem. Graj intensywnie i reaguj skutecznie – masz przewagę.Technologia AMD FreeSync
Niezależnie od tego, jaką posiadasz konfigurację sprzętową, uzyskasz najwyższą możliwą liczbę klatek na sekundę dzięki technologii AMD FreeSync. Niezależnie od tego, czy pędzisz pomiędzy wybuchającymi pociskami, czy z piskiem opon pokonujesz pokryte deszczem zakręty, pożegnaj się ze zrywaniem klatek i opóźnieniami - pozostaw swoich przeciwników w pięknie renderowanych spalinach.
Stwórz najlepsze stanowisko bojowe
Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe.
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Błyskawiczny czas reakcji
Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 23.8" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840x1200 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | Kontrast statyczny 1 000:1, Kontrast dynamiczny 80 000 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 4 szt. USB 3.1 Gen. 1 Type-B (USB 3.0) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 539 mm, Wysokość (z podstawą): 505 mm, Głębokość (z podstawą): 227 mm |
| Waga | 4,3 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17