AOC Q27G2U/BK MONITOR 27"
Dostępność:
Brak towaru
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: AOC
Kod produktu: 094842
Opis
AOC Q27G2U/BK
Przenoszący Cię w sam środek akcji 27-calowy płaski monitor dla graczy z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms
Q27G2U to najnowszy płaski model monitora AOC obsługujący częstotliwość odświeżania aż 144 Hz. Jego czas reakcji 1 ms i obsługa technologii FreeSync zapewniają płynny i piękny obraz, dzięki czemu w nawet najbardziej wymagające gry gra się przyjemniej, a w grach wieloosobowych korzysta się z przewagi technologicznej.
QHD
Ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe
FreeSync
1ms
144Hz
  • Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Model
Q27G2U/BK
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Plamka matrycy 0.2745 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 160 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 146 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy
  • 2 x 3,5 mm minijack
  • 2 x HDMI
  • 1 x DisplayPort
  • 4 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Regulacja wysokości Tak
Pivot Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 32 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI 1.8 m
  • Kabel Displayport 1.8 m
Kolor Czarny
Wysokość 398.6 mm
Wysokość z podstawą 528.6 mm
Szerokość 612.5 mm
Głębokość 227.4 mm
Waga 4.1 kg
Waga z podstawą 5.2 kg
Dane techniczne
Seria Brak
Typ matrycy VA
Przekątna ekranu 27''
Format obrazu 16:9
Rozdzielczość 2560x1440
Jasność 250 cd/m²
Kontrast 3 000:1 / dynamiczny 80 000 000:1
Czas reakcji 1 ms
Kąty widzenia 178 °
Złącza 2 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x DisplayPort 4 x USB 3.0