AOC Q27G2U/BK MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
AOC Q27G2U/BK
Przenoszący Cię w sam środek akcji 27-calowy płaski monitor dla graczy z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms
Q27G2U to najnowszy płaski model monitora AOC obsługujący częstotliwość odświeżania aż 144 Hz. Jego czas reakcji 1 ms i obsługa technologii FreeSync zapewniają płynny i piękny obraz, dzięki czemu w nawet najbardziej wymagające gry gra się przyjemniej, a w grach wieloosobowych korzysta się z przewagi technologicznej.
QHD
- Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
Ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe
- Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe.
FreeSync
- Niezależnie od tego, jaką posiadasz konfigurację sprzętową, uzyskasz najwyższą możliwą liczbę klatek na sekundę dzięki technologii AMD Free-Sync. Niezależnie od tego, czy pędzisz pomiędzy wybuchającymi pociskami, czy z piskiem opon pokonujesz pokryte deszczem zakręty, pożegnaj się ze zrywaniem klatek i opóźnieniami - pozostaw swoich przeciwników w pięknie renderowanych spalinach.
1ms
- Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.
144Hz
- Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
| Model |
Q27G2U/BK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 146 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 398.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 528.6 mm |
| Szerokość | 612.5 mm |
| Głębokość | 227.4 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.2 kg |
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 3 000:1 / dynamiczny 80 000 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178 ° |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x DisplayPort 4 x USB 3.0 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17