APACER DDR4 SODIMM 8GB 2133MHz CL15 ES.08G2R.GDH PAMIĘĆ RAM
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 10 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj pamięci | DDR4 SODIMM |
| Pojemność | 8GB |
| Taktowanie pamięci | 2133 MHz |
| Opóźnienie | CL 15 |
| Napięcie | 1.2V |
| Dodatkowe informacje | Dwustronna;Złocone styki |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17