APC BE700G-GR 700VA SCHUKO UPS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zasilacz awaryjny UPS APC ES 700VA to urządzenie o mocy wyjściowej 700VA/405W wyposażone w 8 gniazd oraz dodatkowe zabezpieczenie przepięciowe. Umożliwia działanie urządzeń wymagających zapasowego zasilania akumulatorowego oraz zapewnia ochronę dla pozostałych urządzeń.
Okresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrywanie konieczności wymiany. Alarm dźwiękowy zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-a.
Akumulatory wymienialne przez użytkownika - większa dostępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i wymiany akumulatorów przez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem średniego czasu do zakończenia naprawy.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | BE700G-GR |
| Moc | 700VA / 405W |
| Zakres napięcia wejściowego | 230V |
| Napięcie wyjście | 230V |
| Czas przełączania | 8 ms |
| Sygnalizacja pracy | Alarm |
| Złącza | 8x Gniazdo standardowe;RJ-11;RJ-45 |
| Wymiary | 224x311x89mm |
| Waga | 6.93 kg |
| Inne atrybuty | Zimny start |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17