APPLE MACBOOK PRO I5/8GB/128GB SSD/0543 13" POLEASINGOWY
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | INTEL CORE I5 2.3GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | INTEL HD GRAPHICS 3000 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB;MINI PORT;FW |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Mulit TouchPad;Podświetlana klawiatura |
| Okres gwarancji | 3 miesiące |
| Typ gwarancji | sprzedawcy |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17