APPLE iPAD Z WYŚW. RETINA 32GB 10" czarny MD511
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Przełomowy wyświetlacz Retina
Wyświetlacz Retina na iPadzie sprawia, że wszystko jest idealnie czytelne i wygląda, jak żywe. Tekst jest ostry jak brzytwa. Kolory są niezwykle żywe. Zdjęcia i nagrania wideo są bogatsze w szczegóły. A wszystko to za sprawą 3,1 miliona pikseli. Takiego ekranu nie miało dotąd żadne urządzenie mobilne.
Potężny układ A6X
Nowy układ A6X w iPadzie jest nawet do dwóch razy szybszy niż układ A5X poprzedniej generacji i zapewnia do dwóch razy większą wydajność układu graficznego — i to nie kosztem obniżenia wydajności baterii. Oznacza to, że nawet najbardziej zaawansowane aplikacje działają szybko i płynnie, a ruch jest niezwykle realistyczny.
Ponad 275 000 aplikacji
Aplikacje dla iPada są tak wyjątkowe, jak sam iPad. To dlatego, że każda z aplikacji - jest ich w tej chwili 275 000, a liczba wciąż rośnie - została zaprojektowana specjalnie dla iPada.1 iPad ma w ofercie aplikacje z niemal każdej kategorii, dzięki którym Twój dojazd do pracy czy domu może stać się bardziej interesujący, Twoja prezentacja jeszcze ciekawsza, a zajęcia w szkole jeszcze bardziej zajmujące.
Ultraszybkie połączenia bezprzewodowe
Nowy iPad z wyświetlaczem Retina wyposażony jest w zaawansowany interfejs Wi-Fi, który jest nawet dwa razy szybszy niż w iPadzie poprzedniej generacji.
Zawartość opakowania:
- iPad z wyświetlaczem Retina
- Przewód złącza Lightning z interfejsem USB
- Zasilacz USB
Dane techniczne
| Model | iPAD |
| Procesor | Apple A6X |
| Częstotliwość procesora | 1,4 GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Rozmiar matrycy | 10" |
| Rozdzielczość | 2048x1536 |
| Kamera | 5 MP |
| Złącza | USB producenta |
| Komunikacja | wi-fi;Bluetooth; |
| Modem 3g | Nie |
| System operacyjny | Apple IOS |
| Bateria | 11560 mAh |
| Wymiary | 186 x 242 x 9,4mm |
| Waga | 652 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17