ARCTIC F9 92mm PWM WENTYLATOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wentylator Arctic F9 PWM 92mm
- Czarny wentylator 92 mm
- Mechanizm PWM
- Innowacyjna konstrukcja łopatek
- Cicha praca
- Wysokiej jakości łożysko
- Łatwy montaż
- 6-letnia gwarancja producenta
Wyjątkowo cichy silnik i długa żywotność
Przy niskich obrotach wentylatora głównym źródłem niepożądanego hałasu jest silnik. Silnik opracowany w Niemczech z ulepszonym łożyskiem zmniejsza tarcie i hałas oraz umożliwia prawie bezgłośną pracę. Płynne łożysko dynamiczne jest dostarczane z kapsułką olejową, która zapobiega wyciekom smaru. Dzięki temu łożysko to jest tak samo ciche jak łożysko ślizgowe, ale ma znacznie dłuższą żywotność.

Idealna regulacja wentylatora obudowy z PWM
Wentylator ARCTIC F9 PWM jest dobrze znany z wysokiego przepływu powietrza przy komfortowym poziomie hałasu. Funkcja PWM umożliwia płycie głównej precyzyjne uruchamianie wentylatora z wymaganą prędkością. Gwarantuje to wymagane chłodzenie i minimalizuje poziom hałasu. Prawdziwym ulepszeniem jest silnik i kontroler. Niemieccy inżynierowie sprawili, że wentylator pracuje z mniejszą prędkością, gdy wydajność nie jest wymagana. Często płyty główne nie dostarczają sygnałów PWM poniżej 40%, przez co komputery PC są niepotrzebnie głośne - nie jest tak w przypadku F9 PWM.

Innowacyjna konstrukcja umożliwia cichą i wydajną wentylację
Innowacyjna konstrukcja łopatek wentylatora poprawia przepływ powietrza i umożliwia wysoce wydajną wentylację. Wirnik został zaprojektowany z naciskiem na minimalizację poziomu hałasu przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanego przepływu powietrza i ciśnienia. Arctic F9 PWM skutecznie wydmuchuje gorące powietrze z obudowy bądź wpuszcza chłodne.

Jakość Arctic, na której możesz polegać
"Aby zapewnić długowieczność naszych produktów, przeprowadzamy długotrwałe testy w różnych, czasem bardzo niesprzyjających warunkach. W ten sposób uczymy się, jak możemy trwale ulepszać nasze produkty dla naszych klientów. Ponadto doskonałe wyniki długotrwałych testów dają nam pewność, że nasze produkty wyróżniają się nie tylko jakością, ale także trwałością. To pewność, którą chętnie przekazujemy naszym klientom, dlatego na F9 PWM udzielamy 6-letniej gwarancji producenta"
| Przeznaczenie | Wentylator obudowy |
| Wymiary wentylatora | 92 mm |
| Obroty minimalne | 150 obr/min |
| Obroty maksymalne | 1800 obr/min |
| Ciśnienie statyczne | 1,35 mmH2O |
| Przepływ | 43 CFM (73,07 m³/h) |
| Napięcie | 12 V |
| Łożysko | FDB (Fluid Dynamic Bearing) |
| Napięcie startowe | 8,5 V |
| Złącze zasilania | Fan PWM 4 pin |
| Wbudowana regulacja obrotów | PWM |
| Wymiary | 92 x 92 x 25 mm |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 6 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Prędkość obrotowa | 150 - 1800 rpm |
| Poziom hałasu | 0.4 Sone |
| Max. przepływ powietrza [CFM] | 43 |
| Rozmiar wentylatora | 92 |
| Wtyczka | 4-pin PWM |
| Napięcie | 12V |
| Natężenie | 0.09A |
| Wymiary | 92 x 92 x 25 mm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17