ARCTIC FREEZER 34 eSPORTS DUO RED
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Chłodzenie procesora Arctic Freezer 34 eSports DUO Czarno-czerwone
Dzięki dwóm potężnym, zoptymalizowanym pod kątem ciśnienia wentylatorom BioniX P i powlekanemu termicznie radiatorowi, Freezer 34 eSports DUO oferuje wielkie osiągi za rozsądną cenę. W testach wewnętrznych z poziomem 28 dB (A) Freezer 34 eSports DUO był w stanie przewyższyć wielu konkurentów, nawet znacznie większe i droższe rozwiązania chłodzenia z podwójną wieżą.
Doskonały stosunek ceny do wydajności
Dzięki dwóm mocnym, zoptymalizowanym pod kątem ciśnienia wentylatorom BioniX P i zaktualizowanemu radiatorowi z powłoką termiczną Freezer 34 eSports DUO oferuje dużą wydajność za uczciwą cenę. W wewnętrznych testach na poziomie 28 dB(A) , Freezer 34 eSports DUO był w stanie przewyższyć wielu konkurentów, nawet znacznie większe i droższe rozwiązania z podwójną wieżą.
| Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa: 185,00 zł |
| Cena detaliczna: 189,00 zł |
| Darmowa dostawa Zobacz szczegóły
|
Arctic Freezer 34 eSports DUO (ACFRE00060A)
Ocena:
6 / 6 - 2 opinie | Producent: Arctic | kod: ACFRE00060A | Nr katalogowy: ACFRE00060A | Ean: 4895213701860






Opis Chłodzenie procesora Arctic Freezer 34 eSports DUO Czarno-czerwone

- Dwa zoptymalizowane wentylatory BioniX P120 w kolorze czarno-czerwonym
- Idealny przepływ powietrza
- Optymalna kompatybilność pamięci RAM
- Wysoka wydajność
- Kompatybilność z gniazdami Intel i AMD
- Poprawione rozpraszanie ciepła
- Szybki i łatwy montaż
- W zestawie pasta termoprzewodząca MX-4
Doskonały stosunek ceny do wydajności
Dzięki dwóm mocnym, zoptymalizowanym pod kątem ciśnienia wentylatorom BioniX P i zaktualizowanemu radiatorowi z powłoką termiczną Freezer 34 eSports DUO oferuje dużą wydajność za uczciwą cenę. W wewnętrznych testach na poziomie 28 dB(A) , Freezer 34 eSports DUO był w stanie przewyższyć wielu konkurentów, nawet znacznie większe i droższe rozwiązania z podwójną wieżą.Lepsze chłodzenie - lepsza wydajność
Brak dławienia termicznego procesora - nawet przy wysokich prędkościach taktowania w trybie turbo i przy przetaktowywaniu Freezer 34 eSports DUO chłodzi cicho, dzięki czemu możesz osiągnąć maksymalną liczbę klatek na sekundę przy minimalnym poziomie hałasu, aby uzyskać możliwie najbardziej płynną rozgrywkę. Powierzchnia styku rurek cieplnych Freezer 34 eSports DUO nie zakrywa całego rozpraszacza ciepła, ale co ważniejsze, znajduje się dokładnie tam, gdzie znajduje się procesor DIE i pokrywa całkowicie nawet największe wersje (18 rdzeni).Optymalna kompatybilność pamięci RAM i ulepszone odprowadzanie ciepła
Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 124 x 157 x 103 mm nie ma prawie żadnych ograniczeń podczas korzystania z modułów RAM. Nawet moduły RAM z większymi radiatorami mogą być montowane bez żadnych problemów i nie są blokowane przez chłodzenie procesora. Równomiernie rozmieszczone rurki cieplne z bezpośrednim dotykiem i zoptymalizowana konstrukcja radiatora z 54 żebrami chłodzącymi zapewniają idealne odprowadzanie ciepła dla Freezer 34 eSports DUO.Łatwa instalacja i bezpieczne przechowywanie
Szybki i łatwy w instalacji oraz niezwykle niezawodny system montażu Freezer 34 eSports DUO jest kompatybilny z gniazdami Intel i AMD. Dzięki płycie tylnej i niewielkiej wadze Freezer 34 eSports DUO jest nie tylko niezawodny w instalacji, ale także całkowicie bezpieczny w transporcie.Jakość, na której możesz polegać
"Aby zapewnić długowieczność naszych produktów, przeprowadzamy długotrwałe testy w różnych, czasem bardzo niesprzyjających warunkach. W ten sposób uczymy się, jak możemy trwale ulepszać nasze produkty dla naszych klientów. Ponadto doskonałe wyniki długotrwałych testów dają nam pewność, że nasze produkty wyróżniają się nie tylko jakością, ale także trwałością. To pewność, którą chętnie przekazujemy naszym klientom, dlatego na Freezer 34 eSports DUO udzielamy 6-letniej gwarancji producenta."| Przeznaczenie | Chłodzenie procesora |
| Minimalne obroty wentylatora | 200 obr/min |
| Maksymalne obroty wentylatora | 2100 obr/min |
| Liczba listków radiatora | 54 szt |
| Materiał radiatora | Aluminium + Miedź |
| Wymiary wentylatora nr 1 | 120 x 120 x 25 mm |
| Wymiary wentylatora nr 2 | 120 x 120 x 25 mm |
| Ilość wentylatorów | 2 szt |
| Średnica Heatpipe Ø | 6 mm |
| Regulacja obrotów | Regulator PWM |
| Wysokość z wentylatorem | 157 mm |
| Zasilanie wentylatora | 4 pin PWM |
| Kompatybilność Intel | 2066, 2011-3, 1155, 1151, 1150, 1200, 1700 |
| Kompatybilność AMD | AM5, AM4 |
| Gwarancja producenta | 72 miesiące |
| Producent | Arctic |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 6 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | Intel: 2066, 2011-3, 1155, 1151, 1150, 1200, 1700 ; AMD: AM4, AM5 |
| Sposób montażu | Wertykalny |
| Ilość wentylatorów | 2 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 200 - 2100 obr./min. |
| Poziom hałasu (max.) | 0.5 Sone |
| Wtyczka zasilająca | 4-pin |
| Podświetlenie | Nie |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
