ASUS CERBERUS GAMING SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wysoka jakość dźwięku bez zakłóceń
Najlepsi gracze potrzebują najlepszych akcesoriów. Słuchawki Cerberus powstały po to, aby zapewnić użytkownikowi zwycięstwo w każdych warunkach - doskonale nadają się też do codziennego słuchania muzyki! Podłącz słuchawki Cerberus do swojego komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego, aby cieszyć się doskonałym, precyzyjnym dźwiękiem i mocnym basem, niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś.
Mocny bas i wysoki realizm
Duże przetworniki neodymowe 60mm
Jeśli nie poczułeś nigdy mocy 60-milimetrowych przetworników neodymowych, to najwyższy czas skorzystać ze słuchawek Cerberus - poczujesz mocne i bardzo realistyczne brzmienie. Podczas gry usłyszysz każdy strzał i będziesz wiedział, że przeciwnik jest niedaleko mając do dyspozycji jedynie dźwięk jego kroków. Później przestaw się na nagranie z koncertu, ludzki głos, czy ścieżkę dźwiękowa filmu - wszystko usłyszysz bardzo wyraźnie.

Ciesz się desktopowymi grami i mobilną rozrywką
Działa z komputerami PC i Mac...
Dzięki słuchawkom Cerberus nie musisz się martwić kompatybilnością, ponieważ działają praktycznie z każdym urządzeniem. Kabel o długości 1,2m może zostać przedłużony za pomocą rozgałęźnika o długości 1,3m, który rozdziela wtyczki słuchawek i mikrofonu, co przekłada się na większą kompatybilność i łączną długość kabla 2,5m. Odczepialny mikrofon doskonale nadaje się do komunikacji podczas gry - umożliwia prowadzenie rozmów i sprawia, że wszyscy zawsze będą Cię słyszeć!

a nawet ze smartfonami i tabletami
Cerberus świetnie sprawdza się również w urządzeniach mobilnych dzięki mikrofonowi umieszczonemu na kablu - zapewnia wygodę podczas rozmowy w podróży. Wystarczy podłączyć czterostykowy wtyk 3,5mm do urządzenia mobilnego, aby utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Inżynierowie firmy ASUS wykazali, że 1,2m to idealna długość kabla dla użytkowników mobilnych - koniec z plątającymi się przewodami!

Ciesz się grami i muzyką bez zakłóceń
Pokryte poliuretanem poduszki o średnicy 100mm zapewniają wysoką wytrzymałość i skutecznie izolują zakłócenia z zewnątrz, dzięki czemu możesz cieszyć się dźwiękiem bez jakichkolwiek przeszkód. Słuchawki Cerberus stworzono z myślą o stałym komforcie: "oddychające" poduszki i odpowiednio dostosowana siła nacisku słuchawek sprawiają, że można z nich korzystać przez bardzo długi czas.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wielkość przetwornika | 60mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 ~ 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Dopinany mikrofon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17