ASUS EXPERTBOOK P2 P2451FA-EB0118 I7-10510U/8GB/256GB/nOS 14"
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | I7-10510U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Grafika UHD Intel |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | Integrated Wi-Fi 6 (802.11 ax (2x2)), Bluetooth® 5.0 |
| Złącza | 1 x COMBO audio jack 1 x Type-C USB 3.2 (Gen 2) with display and power delivery support 2 x Type-A USB 3.2 (Gen 1) 1 x Type-A USB2.0 1 x RJ45 LAN jack for LAN insert 1 x HDMI 1 x Fingerprint reader 1 x AC adapter plug 1 x micro SD card |
| System | Brak systemu |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17