ASUS FX505DT-AL086 R5-3550H/8GB/256GB/GTX1650/noOS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

NOWY STANDART WZRONICTWA I WYTRZYMAŁOŚCI
ŚWIETNE DOZNANIA GAMINGOWE
Nowa konstrukcja ekranu NanoEdge wyróżnia się jeszcze węższą ramką, mierzącą zaledwie 6,5 mm szerokości – dla jak najlepszych doznań oraz bardziej kompaktowej konstrukcji urządzenia. FX505 jest wyposażony w panel klasy IPS, który oferuje pokrycie przestrzeni barwnej sRGB w 100% oraz dobrą widoczność nawet z ostrych kątów. Wyświetlane kolory będą bardzo dynamiczne i stabilnie odwzorowywane, nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji.

EKRAN NANOEDGE Z MATRYCĄ KLASY IPS
ŚWIETNE DOZNANIA GAMINGOWE
Nowa konstrukcja ekranu NanoEdge wyróżnia się jeszcze węższą ramką, mierzącą zaledwie 6,5 mm szerokości – dla jak najlepszych doznań oraz bardziej kompaktowej konstrukcji urządzenia. FX505 jest wyposażony w panel klasy IPS, który oferuje pokrycie przestrzeni barwnej sRGB w 100% oraz dobrą widoczność nawet z ostrych kątów. Wyświetlane kolory będą bardzo dynamiczne i stabilnie odwzorowywane, nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji.

ASUS TUF GAMING
ŚCERTYFIKOWANA TRWAŁOŚĆ
Opracowany w duchu The Ultimate Force (TUF) laptop FX505 przeszedł całą serię rygorystycznych testów zgodności z certyfikatem MIL-STD-810G, w ramach których z powodzeniem przetrwał oddziaływanie różnych warunków zewnętrznych. Został on poddany działaniu promieniowania słonecznego, testowany w warunkach symulujących duże wysokości, a także w ekstremalnych temperaturach. Certyfikacja laptopa gwarantuje trwałość w codziennym użytkowaniu, w tym odporność na przypadkowe uderzenia, a nawet nagłe upadki na biurko. Wszystko to w celu zapewnienia graczom sprzętu wysokiej jakości.

KLAWIATURA Z HYPERSTRIKE
KLAWIATURA W UKŁADZIE DESKTOPOWYM, Z
PODŚWIETLENIEM RGB
FX505 jest oferowany w dwóch wyróżniających się wariantach wykończenia, które emanują wytrzymałością i mocą. Aluminiowa powierzchnia w kolorze szarym (Gunmetal Grey) lub czarna, plastikowa pokrywa, jak również charakterystyczne wzornictwo, są świetnie uzupełniane piaskowanym lub szczotkowanym wykończeniem. Sześciokątny motyw na spodzie zapewnia dodatkową stabilność całej konstrukcji, zaś linie wykończenia nadają laptopowi stonowany gamingowy sznyt.

DESIGN
SOLIDNA KONSTRUKCJA
Laptop FX505 jest wyposażony w klawiaturę zoptymalizowaną pod kątem rozgrywki i oferującą podświetlenie RGB* we wszystkich strefach, które można konfigurować za pośrednictwem panelu TUF Aura Core. Możesz więc w ten sposób wyrazić swój wyjątkowy styl. Ekskluzywna technologia HyperStrike zapewnia większą precyzję podczas pisania oraz udoskonaloną ergonomię, dzięki rozmieszczeniu klawiszy inspirowanym klawiaturami desktopowymi, z wyróżnioną grupą klawiszy WASD, szerszym klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora, a także wyczuwalnymi lukami pomiędzy klawiszami funkcyjnymi. Ponadto technologia Overstroke szybciej rejestruje wciśnięcia klawiszy – dla bardziej precyzyjnego i komfortowego sterowania.

WYDAJNOŚĆ GOTOWA DO ROZGRYWKI
NIEPOSKROMIONA GAMINGOWA MOC
Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, laptop FX505 zapewnia moc zbliżoną do oferowanej przez pełnowymiarowe gamingowe komputery typu desktop. W maksymalnej konfiguracji jest on napędzany najnowszym sześciordzeniowym procesorem Intel® Core™ i7-8750H ósmej generacji, który pracuje z prędkością dochodzącą do 3,9 GHz. Dzięki 6 rdzeniom i nawet o 23% wyższej mocy w porównaniu do układów poprzedniej generacji, ten najnowszy procesor pozwala na szybszą i bardziej wydajną wielozadaniowość, w tym również na jednoczesną rozgrywkę, nagrywanie i strumieniowanie treści. Laptop FX505 w maksymalnej konfiguracji może również być wyposażony w kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060 – dla uzyskania dynamicznych efektów wizualnych i superpłynnej rozgrywki.

DŹWIĘK
IMMERSYJNY DŹWIĘK PRZESTRZENNY DTS
Technologia DTS Headphone: X™ zapewnia niesamowicie wciągający, 7.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny o jakości hi-fi, którego brzmienie dorównuje jakości kinowych systemów audio – i to nawet wtedy, gdy korzystasz z zestawu słuchawkowego. Masz do dyspozycji zoptymalizowane ustawienia do gier, transmisji sportowych i filmów, a zintegrowany korektor (equalizer) daje Ci dodatkowe możliwości precyzyjnego dostrojenia dźwięku.

PAMIĘĆ
WYDAJNA PAMIĘĆ RAM
Przygotuj się na poważną wielozadaniowość – FX505 oferuje sześciordzeniowy procesor w połączeniu z nawet 32 GB dwukanałowej pamięci DDR4 2666 MHz – dla lepszej wydajności i efektywności energetycznej.

Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 3550H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | DTS® Headphone: X® |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana Wi-Fi 5 (802.11 ac) 10/100/1000 Base T, Bluetooth® 5.0 |
| Złącza | 1 x wielofunkcyjne gniazdo audio 1 x Type-A USB2.0 1 x RJ45 LAN Jack dla LAN 2 x Type-A USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) 1 x HDMI , Obsługa HDMI 2.0 |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo 2 W i Mikrofon typu array; Matryca 120Hz |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17