ASUS G551JW-CN098H I7-4720HQ/8/750/GTX960/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Uwolniona moc zmieni definicję grania
- Windows 8.1 Pro albo dostępne inne wersje
- Mocarne procesory Intel® Core™ i7 i układy graficzne dla graczy z serii NVIDIA® GTX
- Ekran IPS Full HD z kątami patrzenia wynoszącymi 178 stopni
- Skuteczne chłodzenie o minimalnym hałasie
- ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard dające zoptymalizowany dźwięk w grach
Wysokowydajny laptop do gier z układami graficznymi najwyższej klasy i cichym systemem chłodzenia
Seria G firmowana przez ASUS Republic of Gamers (ROG) gwarantuje wysoką wydajność dzięki procesorom Intel® Core™ i7 oraz układom graficznym dla graczy z serii NVIDIA® GTX. Daj się pochłonąć światom gier za sprawą ekranu IPS Full HD z kątami patrzenia wynoszącymi 178 stopni, który wspierany jest przez ulepszony dźwięk ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard. Skuteczny system chłodzenia laptopa pracuje cicho w tle, by zapewnić Ci nieprzerwane maratony grania.
Laptop dla wyrobionego gracza
Seria G od ASUS Republic of Gamers (ROG) to wyraziste, nowoczesne linie z wykończeniem w matowoczarnym, szczotkowanym aluminium. Podświetlane logo ROG dumnie odzwierciedla dziedzictwo świata gier.
Ekran Full HD o szerokich kątach patrzenia zapewnia czysty i ostry obraz w grach. A jeśli to nie wystarczy, technologia Trinity Display pozwala podłączyć serię G do trzech innych monitorów, co oznacza dodatkowe możliwości wielozadaniowości.
Stabilna wydajność i cichy system chłodzenia
Serię G zaprojektowano tak, by wytrzymała maratońskie sesje grania, stosując w niej wydajny układ chłodzenia, który zapewnia stabilność systemu w gorących chwilach akcji. Jest też cichy, więc nie będzie Ci przeszkadzał w grze.
Poczuj realizm dźwięku w grach
Seria G ma rozwiązania ulepszające dźwięk, dzięki którym Twoje doznania w grach będą jeszcze silniejsze. SonicMaster Premium zapewnia dźwięk wysokiej jakości, natomiast ROG Audio Wizard oferuje kilka gotowych ustawień dla filmów, gier czy muzyki. Dodano także MaxxAudio — profesjonalne narzędzie przetwarzania audio.
Seria G została wyposażona w wysokiej jakości mikrofon i słuchawki zapewniające krystalicznie czystą komunikację głosową podczas sesji grania online.
ASUS WebStorage
Dzięki ASUS WebStorage Twoje osobiste rzeczy zawsze są z Tobą — na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu. Twoje pliki są synchronizowane na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach, więc zawsze masz błyskawiczny dostęp do ich najnowszych wersji, nawet jeżeli zmian w zawartości dokonano na zupełnie innej platformie.
Udostępnianie plików jest również proste — przez email, komunikator albo ulubioną sieć społecznościową.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-4720HQ 4x2.6GHz(max. 3.6GHz),6MB Cache,64-bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 4600 + nVidia Geforce GTX 960M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Bang & Olufsen ICE power;MaxxAudio;Sonic Master Premium;Wbudowane 2 głośniki |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3x USB 3.0;1x HDMI;1x Mini Display Port;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca; Czytnik kart pamięci; Podświetlana klawiatura;Klawiatura numeryczna/wyspowa;Multi Touchpad;Kamera internetowa 720p;Gniazdo Kensington Lock;Hasło BIOS; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17