ASUS G551JX-CN088H I7-4720HQ/8/750/GTX950M/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wysokowydajny laptop do gier z układami graficznymi najwyższej klasy i cichym systemem chłodzenia
Seria G firmowana przez ASUS Republic of Gamers (ROG) gwarantuje wysoką wydajność dzięki procesorom Intel® Core™ i7 oraz układom graficznym dla graczy z serii NVIDIA® GTX. Daj się pochłonąć światom gier za sprawą ekranu Full HD z kątami patrzenia wynoszącymi 178 stopni, który wspierany jest przez ulepszony dźwięk ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard. Skuteczny system chłodzenia laptopa pracuje cicho w tle, by zapewnić Ci nieprzerwane maratony grania.
Laptop dla wyrobionego gracza
Seria G od ASUS Republic of Gamers (ROG) to wyraziste, nowoczesne linie z wykończeniem w matowoczarnym, szczotkowanym aluminium. Podświetlane logo ROG dumnie odzwierciedla dziedzictwo świata gier.
Ekran Full HD o szerokich kątach patrzenia zapewnia czysty i ostry obraz w grach. A jeśli to nie wystarczy, technologia Trinity Display pozwala podłączyć serię G do trzech innych monitorów, co oznacza dodatkowe możliwości wielozadaniowości.
Precyzyjne wykonanie z wykończeniem szczotkowanym aluminium
Seria ROG G cechuje się wyrazistymi, nowoczesnymi liniami i wiekiem ze szczotkowanego aluminium. Wykończona w matowej czerni seria G ma jarzące się czerwienią logo ROG, odzwierciedlając dziedzictwo świata gier.
Podświetlana klawiatura wyspowa ze specjalnie oznaczonymi klawiszami WASD
Seria G wyposażona jest w podświetlaną na czerwono klawiaturą wyspową ze specjalnie oznaczonymi klawiszami WASD. Klawisze zapewniają solidny skok i odbicie, by wygoda korzystania była większa. Podświetlenie można odpowiednio dostosować do ciemniejszych pomieszczeń, w których grasz.
Wyjście wideo gotowe na 4K/UHD dzięki technologii Trinity Display
Seria G jest także gotowa na 4K/UHD dzięki technologii Trinity Display. Seria G oferuje wyjście 4K/UHD i obsługuje do trzech zewnętrznych monitorów przez interfejsy HDMI 1.4 i Mini DisplayPort do gier, filmów i wielozadaniowości.
Szybkie, płynne działanie gier i wspaniały obraz
Seria G, uzbrojona w procesor Intel® Core™ i7 czwartej generacji i najnowsze układy graficzne dla graczy z rodziny NVIDIA® GTX, jest stworzona do grania, gwarantując płynne, szybkie działanie i wspaniałe obrazy. Serię G zaprojektowano do maratońskich sesji grania, stosując w niej cichy i wydajny układ chłodzenia, który zapewnia stabilność systemu w bitewnym piekle.
Układy graficzne dla graczy z serii NVIDIA GTX dające wspaniałe obrazy
Gry są podstawą laptopów z serii G, dlatego też zaprojektowaliśmy je tak, by miały najwyższą moc graficzną na poziomie sprzętu stacjonarnego. Wyposażyliśmy je układy graficzne dla graczy z serii NVIDIA® GeForce® 800 z obsługą Microsoft DirectX 11 i 4 GB pamięci VRAM DDR5, więc doświadczysz ostrzejszych obrazów w grach i niezwykle płynnego działania.
Stabilna wydajność i cichy system chłodzenia
Serię G zaprojektowano tak, by wytrzymała maratońskie sesje grania, stosując w niej wydajny układ chłodzenia, który zapewnia stabilność systemu w gorących chwilach akcji. Jest też cichy, więc nie będzie Ci przeszkadzał w grze.
Poczuj realizm dźwięku w grach
Seria G ma rozwiązania ulepszające dźwięk, dzięki którym Twoje doznania w grach będą jeszcze silniejsze. SonicMaster Premium zapewnia dźwięk wysokiej jakości, natomiast ROG Audio Wizard oferuje kilka gotowych ustawień dla filmów, gier czy muzyki. Dodano także MaxxAudio — profesjonalne narzędzie przetwarzania audio.
Seria G została wyposażona w wysokiej jakości mikrofon i słuchawki zapewniające krystalicznie czystą komunikację głosową podczas sesji grania online.
Niesamowity dźwięk w grach dzięki SonicMaster Premium
SonicMaster Premium — technologia zoptymalizowana przez zespół ASUS Golden Ear i zawierająca rozwiązanie ICEpower® firmy Bang and Olufsen — wykorzystuje kombinację ulepszeń sprzętowych, programowych i audio, która ma na celu zapewnić Ci niesamowity dźwięk w grach. Seria G ma osobny wzmacniacz 11 W, by uzyskać mocny dźwięk i bogatszy bas; system audio wyposażono też we własny zasilacz gwarantujący stabilny, czysty dźwięk.
Dopasuj audio dzięki ROG AudioWizard
ROG Audio Wizard obejmuje pięć gotowych ustawień, które są specjalnie dopasowane do różnych rodzajów gier, więc usłyszysz i poczujesz ryk wysokoobrotowych silników czy wstrząsające ziemią eksplozje; masz też pełną swobodę dostosowania ustawień do swoich preferencji słuchowych.
Doskonała komunikacja przez słuchawki i mikrofon
Seria G zapewnia doskonałą komunikację głosową online podczas gorączkowych sytuacji w grach dzięki specjalnie dostosowanemu, wspólnemu gniazdu słuchawek i mikrofonu. Mikrofony odfiltrowują szum otoczenia, więc nawet jeżeli jesteś na LAN party, Twój głos wciąż będzie dobrze słyszalny. Seria G została dopracowana przez zespół ASUS Golden Ear Team, więc masz zagwarantowany doskonały, realistyczny dźwięk w grach nawet wówczas, gdy używasz słuchawek.
ASUS WebStorage
Dzięki ASUS WebStorage Twoje osobiste rzeczy zawsze są z Tobą — na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu. Twoje pliki są synchronizowane na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach, więc zawsze masz błyskawiczny dostęp do ich najnowszych wersji, nawet jeżeli zmian w zawartości dokonano na zupełnie innej platformie.
Udostępnianie plików jest również proste — przez email, komunikator albo ulubioną sieć społecznościową.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-4720HQ 4x2.6GHz(max. 3.6GHz),6MB Cache,64-bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 950M + Intel HD Graphics 4600 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Wbudowane 2 głośniki i Mikrofon;Bang Olufsen ICEpower®;SonicMaster Premium ;Obsługa MaxxAudio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3x USB 3.0;1x HDMI;1x Mini Display Port;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Podświetlana klawiatura;Port Kensington Lock;MultiTouchpad |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17