ASUS GEFORCE® GTX 1060 DUAL 3072/192 DDR5 DUAL-GTX1060-O3G VGA KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Podwój wydajność!
ASUS Dual GeForce® GTX 1060 wyposażona jest w opatentowane wentylatory Wing-Blade dla maksymalnego przepływu powietrza z ciśnieniem większym o 105%. Ekskluzywna technologia Auto-Extreme z Super Alloy Power II przyczynia się do większej stabilności, a GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster zapewnia bardziej intuicyjną optymalizację działania i natychmiastowy streaming gry. Dual GeForce® GTX 1060 doskonale współgra z twoją płytą główną ASUS X99-A II!
Najlepszy styl i wydajność
Doskonale współgra z płytami głównymi ASYS X99-A II
Karta graficzne ASUS Dual GeForce® GTX 1060 i płyty główne X99-A II doskonale współgrają kolorystyką i są gotowe do systemu Windows 10. Dual GeForce® GTX 1060 wyposażona jest w DirectX12, aby uzyskać większą wydajność grafiki niż CPU i zapobiegać „wąskim gardłom” GPU.
Opatentowane wentylatory Wing - Blade
Maksymalny przepływ powietrza z ciśnieniem większym o 105%
Opatentowany design Wing – Blade dostarcza maksymalnego przepływu powietrza i ciśnienia statycznego o 105% większego niż radiatory, działając trzy razy ciszej niż konkurencyjne karty.
Technologia AUTO-EXTREME
z Super Alloy Power II
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PEWNA NIEZAWODNOŚĆ
Karty graficzne ASUS są teraz produkowane w technologii AUTO-EXTREME, pierwszym w branży w 100% automatycznym procesie produkcji; zostały również wyposażone w komponenty Super Alloy Power II, które zwiększają wydajność,zmniejszają utratę mocy, zapewniają cichsze działanie komponentów przy pełnym obciążeniu, a także osiągają niskie temperatury, zapewniając niezrównaną jakość i niezawodność.
Porty HDMI przyjazne dla VR
Zanurz się w doznaniach wirtualnej rzeczywistości
Karty graficzne Dual GeForce® GTX 1060 są wyposażone w dwa porty HDMI umożliwiające podłączenie urządzenia VR i jednoczesną obsługę ekranu, dzięki czemu możesz cieszyć się wirtualną rzeczywistością w dowolnym momencie, bez konieczności przełączania kabli.
GPU Tweak II z XSplit Gamecaster
GPU Tweak II: Intuicyjne dostrajanie
Reguluj taktowanie zegara, napięcie i prędkość wentylatora, aby Twoja karta graficzna działała dokładnie tak, jak chcesz. Wybierz tryb Standardowy lub Zaawansowany w zależności od swojego doświadczenia.
Wybierz tryb standardowy, żeby uzyskać dostęp do intuicyjnych opcji, za pomocą których z łatwością podkręcisz kartę graficzną – nie ma prostszego sposobu na naukę podkręcania. Możesz również skorzystać z trybu Zaawansowanego, który oferuje zaawansowane opcje tuningu dla doświadczonych overclockerów.
XSplitGamecaster:
Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe podczas rozgrywki
Uruchom XSplit Gamcaster i odkryj jego potencjał – rozpocznij strumieniowanie lub nagraj rozgrywkę za pomocą jednego przycisku. Możesz również wypróbować opcje edycji wideo lub adnotacji w grze – wszystko to przeniesie Twoją rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 3 GB |
| Taktowanie pamięci | 8008 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1594 MHz (1809 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | OpenGL 4.5;DirectX 12 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17