ASUS GEFORCE GTX1660S 6GB/192 DDR6 DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS Dual GeForce® GTX 1660 6 GB OC Edition GDDR6 EVO

PRZYĆMIEWA 2 x wentylator. 2 x lepsza zabawa.
ASUS Dual GeForce® GTX 1660 EVO zapewnia Ci znaczący atut w rozgrywce w tytuły AAA w wysokiej rozdzielczości. Maratony gamingowe? Wielogodzinne rajdy? Dzięki zastosowaniu wentylatorów Axial-tech i technologii Auto-Extreme karta graficzna Dual 1660 będzie zapewniała wysokie wartości FPS jeszcze długo po tym, jak pokryty kurzem sprzęt konkurentów odmówi posłuszeństwa. Jeśli szukasz solidnych i niezawodnych wrażeń gamingowych, jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

CHŁODZENIE

Wentylatory o konstrukcji Axial-tech
Wentylatory zostały na nowo zaprojektowane do zastosowania w high-endowych kartach graficznych marki ROG najnowszej generacji i są wyposażone w mniejszy hub z dłuższymi łopatkami, a także pierścień blokujący do zwiększenia ciśnienia powietrza skierowanego w dół.
Technologia 0dB
Zintegrowany zaawansowany kontroler całkowicie zatrzymuje pracę wentylatorów, jeśli temperatura rdzenia GPU utrzymuje się poniżej 55°C, co pozwala Ci cieszyć się mniej wymagającymi grami przy względnej ciszy. Gdy temperatura wzrasta ponad ustalony poziom, wentylatory automatycznie ponownie się uruchamiają.


DirectCU II
Miedziane rurki cieplne mają bezpośredni kontakt z rdzeniem GPU, co gwarantuje lepszy transfer ciepła.
TECHNOLOGIA
Konstrukcja o szerokości na 2,7 gniazda
Karta graficzna DUAL 1660 EVO wykorzystuje konstrukcję 2,7-slotową pozwalającą na zwiększenie powierzchni radiatora. Wyższa wydajność termiczna przekłada się na większy potencjał w zakresie podkręcania i pozwala na zmniejszenie obrotów wentylatorów przy zastosowaniach mniej obciążających kartę.


Ochronna płyta tylna
Płytka drukowana jest wzmocniona aluminiową płytą tylną, która dodaje stabilności konstrukcji karty i pomaga zapobiegać jej wyginaniu, zabezpieczając jednocześnie podzespoły i ścieżki sygnału przed uszkodzeniami.
TECHNOLOGIA
GPU Tweak II
Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Umożliwia ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień, a także daje możliwość monitorowania wszystkich danych w czasie rzeczywistym za pomocą dostosowywanego pulpitu ekranowego. Zintegrowano również zaawansowane sterowanie wentylatorami oraz wiele innych funkcji, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać moc swojej karty graficznej. .


Chmura Quantum
Chmura Quantum to łatwa w użyciu i bezpieczna usługa, która pozwala Ci bez wysiłku zarobić dodatkowe pieniądze, zaprzęgając do pracy swoją kartę graficzną. Za pomocą prostej w użyciu aplikacji Twój komputer może wspomagać funkcjonowanie rozwiązań opartych na chmurze, zarabiając przy tym pieniądze. Zyski są automatycznie przesyłane na Twoje konto w WeChat lub PayPal, a Twoja prywatność pozostaje zachowana, ponieważ Chmura Quantum nie pobiera żadnych danych osobowych. Zacznij zarabiać pieniądze już dzisiaj!
WRAŻENIA
Testy walidacyjne przez 144 godziny
Przed wysłaniem każda karta jest sprawdzana pod kątem zgodności z rygorystycznymi standardami wydajności i niezawodności. Nasze kompleksowe testy wydajności oraz niezawodności pod obciążeniem są przeprowadzane podczas rozgrywki w najpopularniejszych aktualnie grach, takich jak: Fortnite, League of Legends, Overwatch oraz PlayerUnknown's Battlegrounds. Wykonujemy również testy niezawodności, do których należą: 144-godzinny test stabilności pracy w systemie bezdyskowym oraz całą serię testów benchmarkowych w 3DMark w celu zapewnienia, że karta doskonale sprawdzi się nawet podczas obciążania do absolutnych granic możliwości.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 6 GB |
| Taktowanie pamięci | OC Mode - GPU Boost Clock : 1875 MHz , GPU Base Clock : 1530 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 8002 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | G-SYNC; NVIDIA CUDA Technology; NVIDIA GameStream; NVIDIA GameWorks; NVIDIA NVLink; |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17