ASUS GEFORCE RTX2060 6GB/192 DDR6 DUAL-RTX2060-6G-EVO
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

2 wentylatory. 2 razy lepsza zabawa
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX™ 2060 EVO dostarcza graczom wrażeń z najnowszej platformy NVIDIA Turing™ w ich najczystszej postaci, łącząc w sobie wydajność i prostotę wykonania jak żadna inna karta w przeszłości. Przy projektowaniu karty Dual GeForce RTX™ 2060 EVO wykorzystano zaawansowane technologie chłodzenia wywodzące się z rozwiązań stosowanych we flagowych kartach graficznych STRIX, a przy tym treść przeważa tutaj nad formą, dzięki czemu jest ona idealna do instalacji w dobrze zrównoważonych systemach. Zapnij pasy i przygotuj się na korzystanie z najnowocześniejszych technologii gamingowych.


Wentylatory o konstrukcji Axial-tech
Karta Dual 2060 EVO Ti jest wyposażona w trzy superwydajne wentylatory typu Axial-tech. Wentylatory te zostały na nowo zaprojektowane do zastosowania w najnowszej generacji najlepszych kart graficznych marki ROG i są wyposażone w mniejszy hub i dłuższe łopatki, a także pierścień blokujący do zwiększenia ciśnienia w dół.
Technologia 0dB
Zintegrowany zaawansowany kontroler całkowicie zatrzymuje pracę wentylatorów, jeśli temperatura rdzenia GPU utrzymuje się poniżej 55°C, co pozwala Ci cieszyć się mniej wymagającymi grami przy względnej ciszy. Gdy temperatura wzrasta ponad ustalony poziom, wentylatory automatycznie ponownie się uruchamiają.


Ochronna płyta tylna
Gęsto upakowana płytka drukowana karty graficznej Dual GeForce RTX™ 2060 EVO jest wzmocniona aluminiową płytą tylną, która zwiększa stabilność strukturalną całej konstrukcji, zapobiega zginaniu i zabezpiecza komponenty oraz ścieżki sygnału przed uszkodzeniem.


Komponenty zasilania klasy premium
KAby poradzić sobie ze zróżnicowanymi obciążeniami podczas rozgrywki i pracy, architektura Turing™ jest w stanie praktycznie natychmiastowo zmieniać prędkość, co z kolei wymaga zastosowania obwodu dostarczania zasilania dysponującego odpowiednimi rezerwami do obsługi wymagających warunków po podkręceniu taktowania, który w parze z kondensatorami klasy premium, fazami zasilania DrMOS oraz dławikami ze rdzeniem ze stopu metalu pozwala na uzyskanie maksymalnej możliwej wydajności.

GPU Tweak II
Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Umożliwia ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień, a także daje możliwość monitorowania wszystkich danych w czasie rzeczywistym za pomocą dostosowywanego pulpitu ekranowego. Zintegrowano również zaawansowane sterowanie wentylatorami oraz wiele innych funkcji, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać moc swojej karty graficznej.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 2060 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 6 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1710 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1395 MHz |
| Rdzenie CUDA | 1920 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | OpenGL®4.6 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17