ASUS GL552VW-IH78 I7-6700HQ/32GB/1TB+256GB SSD/GTX960M/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK Repack/Przepakowany
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
![]() |
Produkt nowy, pełnowartościowy, ponownie przepakowany, pochodzący z nadwyżek magazynowych marketów w USA. Towar jest w 100% przystosowany na rynek polski o podwyższonych standardach jakości które obowiązują w Stanach Zjednoczonych. Na Sprzęt udzielania jest gwarancja dostawcy na okres 24 miesiące. |
Gaming bez limitów
Maksymalna wydajność gamingowa, niepowtarzalny styl. ROG GL552 jest zawsze gotowy na nowe wyzwania.
Wydajność w każdej grze
Dzięki czterordzeniowemu proceserowi Intel® Core™ i7 szóstej generacji, dedykowanej grafice NVIDIA® GeForce® GTX™ i wsparciu Microsoft DirectX 12, ROG GL552 jest maszyną dla wytrawnych graczy. Dośwadcz niesamowitych przeżyć audiowizualnych.
Duża moc, niepowtarzalny styl, wygląd inspirowany myśliwcami(opcjonalny)
Styl ROG GL552 czerpie inspiracje z kultury Majów oraz myśliwców F22. Zwróć również uwagę na niepowtarzalny wygląd klawiatury. Wybierz swoją obudowę – z aluminium lub tworzywa.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od kraju lub regionu.
Rekomendujemy sprawdzenie specyfikacji konkretnego modelu u lokalnego sprzedawcy.
Klawiatura ułatwiająca rozgrywkę
Niskoprofilowa klawiatura GL552 dzięki skokowi klawiszy 1,8mm, zapewnia idealną responsywność.

Nowy port USB Type-C
GL552 posiada najnowszy, dwustronny port USB 3.1 Type-C. Dzięki niemu nie będziesz już miał problemu z właściwym podłączeniem wtyku USB.

Połączenie szybkości i pojemności.
Dzięki połączeniu dysku HDD (do 2TB) z opcjonalnym dyskiem SSD M.2 (do 256GB), GL552 dysponuje dużym zapasem pojemności oraz prędkości.

Łatwa rozbudowa
Wymiana podzespołów w GL552 jest bardzo prosta. Zdejmujesz pokrywę serwisową i masz możliwość wymiany dysku HDD, SSD M.2 oraz pamięci.
Mniej opóźnień to więcej wygranych!
GameFirst III to technologia, która ustawia priorytet na przesył danych gamingowych w sieci. Od teraz granie będzie przyjemniejsze, a opóźnienia zostaną wyeliminowane.
Full HD, antyodblaskowy
GL552 wyposażono w bardzo dobrą matrycę 15.6" Full HD IPS z powłoką antyodblaskową, kątem widzenia do 178° oraz zapweniającym bardzo wyraźne kolory.
Perfekcyjny dźwięk dzięki technologii SonicMaster i unikatowemu AudioWizard
GL552 został wyposażony w ekskluzywny układ audio SonicMaster oraz oprogramowanie ROG AudioWizard z predefiniowanymi pięcioma ustawieniami do popularnych gatunków gier - przygotuj się na niesamowitą jakość dźwięku.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-6700HQ 4x 2.6 GHz (Max. 3.5 GHz), 6MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 32GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 960M;Intel HD Graphics 530 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
