ASUS GTX550TI 1GB/192 DDR5 V2 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wydajna karta graficzna przeznaczona do multimediów, gier i do pracy, jednoslotowa dwuśledziowa, chłodzona aktywnie.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 1 GB |
| Taktowanie pamięci | 4104 MHz ( 1026 MHz GDDR5 ) |
| Taktowanie rdzenia | 900 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | Fan Sink;Super Alloy Power |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17