ASUS GTX560 1024/256 DDR5 DIRECTCU VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekskluzywna innowacja firmy ASUS
Porty wejścia/wyjścia
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 1 GB |
| Taktowanie pamięci | 4008 MHz ( 1002 MHz GDDR5 ) |
| Taktowanie rdzenia | 810 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Seria DirectCU;Super Alloy Power |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17


