ASUS GTX560TI 1024/256 DDR5 DIRECTCUII TOP VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekskluzywna innowacja firmy ASUS
Funkcje grafiki GPU
|
|
Zasilana przez NVIDIA® GeForce GTX560 Ti |
|
GeForce CUDA™Uwalnia moc rdzeni procesorów graficznych, aby przyspieszyć nawet najbardziej wymagające procesy |
|
|
NVIDIA® SLI™Technologia Multi-GPU zapewnia ekstremalne osiągi |
|
NVIDIA PhysX™Dynamiczne efekty wizualne - ogniste wybuchy, interaktywne otoczenie, realistyczna woda i postacie. |
|
|
NVIDIA® 3D Vision™Zanurz się w świecie gier 3D |
|
Właściwe wykorzystanie DirectX® 11Nowy poziom realizmu w grach na PC i najwyższa wydajność |
|
|
Kompatybilna z Microsoft® Windows® 7Zwiększa możliwości użytkowników komputerów, pozwala cieszyć się zaawansowaną technologią |
Porty wejścia/wyjścia
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 1 GB |
| Taktowanie pamięci | 4200 MHz ( 1050 MHz GDDR5 ) |
| Taktowanie rdzenia | 900 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Seria DirectCU;Seria TOP;Super Alloy Power |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
