ASUS GTX660 2GB/192B DIRECTCU II OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DirectCU II
Płaskie miedziane przewody cieplne bezpośrednio stykają się z powierzchnią procesora graficznego. Dzięki temu nadmiar ciepła jest szybko rozpraszany, co zapewnia o 20% niższą temperaturę i 3x cichszą pracę dzięki dwukrotnie większej powierzchni rozpraszania oraz 6x większej przepustowości powietrza.
*Odpowiada 14 dB; wydajność zależna od konfiguracji systemu.
Przetaktowanie do 1085 MHz
Super Alloy Power
Specjalnie opracowany stop zwiększa wydajność, redukuje straty energii, zwiększa wytrzymałość i zapewnia niższa temperaturę pracy. Dławiki eliminują dźwięk brzęczenia przy pełnym obciążeniu, a kondensatory zapewniają żywotność rzędu 50 000 godzin - to 2,5-krotnie więcej, niż tradycyjne kondensatory.
GPU Tweak
- Wyświetla szczegółowe informacje i bieżący stan karty w GPU-Z
- Dodatek monitorujący w czasie rzeczywistym podaje szczegółowe dane o wielu parametrach
- Automatycznie sprawdza i aktualizuje wersje sterowników i BIOS-u
Ogromna pamięć 2GB GDDR5
Funkcje grafiki GPU
Zasilana przez GeForce® GTX 660

NVIDIA® GPU Boost
NVIDIA® Adaptive V-Sync
Kompatybilność z NVIDIA® PhysX®
Obsługa SLI
Obsługa NVIDIA® 3D Vision™ Surround
PCI Express 3.0
Microsoft DirectX 11.1 API (poziom funkcji 11_0)
Zgodna z Microsoft® Windows 8
Porty wejścia/wyjścia

1x Bezpośrednia obsługa HDMI
1x Bezpośredni DisplayPort
1x Bezpośredni Dual-link DVI-D
1x Bezpośredni Dual-link DVI-I
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 6008 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1020 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17