ASUS GTX760 2048/256 DDR5 DIRECTCU II VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekskluzywna innowacja firmy ASUS
![]() |
DirectCU II z architekturą SSUChłodniejszy o 20% i trzykrotnie cichszyInżynieria kart graficznych firmy ASUS po raz kolejny wyróżnia się na tle innych producentów dzięki systemowi chłodzenia DirectCU II SSU. Nowe przewody cieplne w kształcie liter "S" i "U" zapewniają optymalną wydajność i lepsze rozpraszanie ciepła. Zostały dodatkowo pokryte niklem, aby zminimalizować ich utlenianie. Środkowa część przewodów znajduje się dokładnie nad kością procesora graficznego. Taka konstrukcja zmniejsza opór cieplny i tworzy dwukierunkowy przepływ, co przekłada się na dwukrotne zwiększenie wydajności chłodzenia przy zachowaniu tych samych wymiarów, co pozostałe systemy chłodzące dla kart graficznych. Miedź zastosowana w przewodach cieplnych tworzy podłużne kanały, które przenoszą ciepło do dużych aluminiowych radiatorów. Całości dopełniają dwa wydajne, specjalnie skonfigurowane i wyciszone wentylatory, które zapewniają szybsze i cichsze chłodzenie. |
Układ zasilania DIGI+ VRM I technologia Super Alloy PowerSzumy zasilania mniejsze o 30% i 2,5-krotnie większą żywotność.W 6+2-fazowym układzie zasilania zostało zastosowane rozwiązanie DIGI+ VRM, które wykorzystuje cyfrowe regulatory napięcia do zmniejszenia szumów zasilania o 30% i zwiększenia sprawności energetycznej o 15%, rozszerzenia tolerancji modulacji napięcia oraz 2,5-krotnego podwyższenia ogólnej stabilności i trwałości w stosunku do sprzętu referencyjnego. |
![]() |
GPU TweakIntuicyjne dostosowanie grafiki w czasie rzeczywistym
|
|
2GB pamięci GDDR5Wbudowana pamięć zapewniająca doskonałe wrażenia i najlepszą rozdzielczość |
![]() |
Funkcje grafiki GPU
Zasilana przez GeForce GTX 760 |
NVIDIA® GPU Boost 2.0Technologia umożliwia inteligentne monitorowanie taktowania, zapewniając maksymalną wydajność procesora graficznego. Oferuje nowy poziom dostosowania takich wartości jak docelowa temperatura GPU, taktowanie i kontrola napięcia. |
||
NVIDIA® Adaptive V-SyncUzyskaj coś więcej, niż tylko wyższą częstotliwość odświeżania obrazu. Innowacyjne rozwiązanie NVIDIA AdaptiveVerticalSync zapewnia maksymalną płynność obrazu podczas gry. Technologia ta dynamicznie dostosowuje współczynnik Vsync do aktualnej częstotliwości odświeżania obrazu, zapewniając doskonałą jakość obrazu. |
NVIDIA® PhysX™Dzięki 10-krotnie szybszemu przełączaniu pomiędzy przetwarzaniem grafiki i fizyki, gracze mogą cieszyć się zaawansowanymi efektami specjalnymi eksplozji i realistycznym wyglądem postaci. |
||
SLI SupportTechnologia Multi-GPU dla ekstremalnej wydajności. |
NVIDIA® 3D Vision™Przekształć grafikę w setkach gier PC na stereoskopowy obraz 3D i ciesz się nią na trzech monitorach w rozdzielczości 5760x1080. |
||
PCI Express 3.0Zapewnia dwukrotnie większą przepustowość niż PCIe 2.0, co znacznie przyspiesza komunikację pomiędzy procesorem i GPU. |
![]() |
DirectX® 11Akcelerowana procesorem graficznym teselacja DirectX® 11 zapewnia bardziej realistyczną geometrię, dzięki czemu postacie w grach uzyskują nową jakość. |
Porty wejścia/wyjścia
2 X Bezpośrednia obsługa DVI
1 X Bezpośrednia obsługa HDMI
1 X Bezpośrednia obsługa DisplayPort
![]() |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 6008 MHz ( GDDR5 ) |
| Taktowanie rdzenia | Base Clock 980 MHz; Boost Clock 1033 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | CUDA Core 1152;Wymiary: 10.7 " x 5.4 " x 1.7 " cala; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17




