ASUS GTX970 4096/256 STRIX OC DDR5 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS Strix GeForce GTX 970 z fabrycznie podkręconym rdzeniem to niska temperatura i cicha praca podczas grania
- Lepsze osiągi i bardziej wciągająca rozgrywka dzięki taktowaniu zwiększonemu do 1253 MHz.
- DirectCU z technologią wentylatorów 0dB umożliwia grę w całkowitej ciszy, a w przypadku najbardziej wymagających gier - o 30% niższą temperaturę i 3-krotnie cichszą pracę!
- DIGI+ VRM z 6-fazowym Super Alloy Power to precyzyjne zasilanie cyfrowe dla doskonałej sprawności, niezawodności i wydajności.
- GPU Tweak pozwala na zmiany częstotliwość zegara, napięcia, wydajności wentylatorów i o wiele więcej poprzez intuicyjny interfejs.
- Narzędzie GPU Tweak streaming umożliwia użytkownikom udostępnianie aktywności z ekranu w czasie rzeczywistym – tak, aby inni mogli śledzić rozgrywkę na bieżąco.
| Model |
STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci karty graf. | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1253 MHz |
| Taktowanie pamięci | 7010 MHz |
| Porty wideo |
|
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.4 |
| Pozostałe parametry |
- Rdzenie CUDA: 1664 |
| Wymiary |
5.5 x 11 x 1.57 in |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 7010 |
| Taktowanie rdzenia | 1253 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17