ASUS GeForce RTX4070TI 12GB/192 TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12 GB GDDR6X OC Edition z DLSS 3, niższymi temperaturami i zwiększoną wytrzymałością
- Zasilany przez NVIDIA DLSS3, ultrawydajny łuk Ada Lovelace i pełne ray tracing.
- Rdzenie Tensor czwartej generacji: do 4x wyższa wydajność dzięki DLSS 3 w porównaniu z renderowaniem siłowym
- Rdzenie RT trzeciej generacji: do 2X wyższa wydajność ray tracingu
- Tryb OC: 2760 MHz (tryb OC)/ 2730 MHz (tryb domyślny)
- Wentylatory Axial-tech powiększone o 21% większy przepływ powietrza
- Konstrukcja z 3,25 gniazdami: masywny układ żeber zoptymalizowany pod kątem przepływu powietrza z trzech wentylatorów Axial-tech
- Odlewana osłona, rama i płyta tylna zwiększają sztywność i są wentylowane, aby jeszcze bardziej zmaksymalizować przepływ powietrza i rozpraszanie ciepła
- Cyfrowa kontrola mocy z wysokoprądowymi stopniami mocy i kondensatorami 15K dla maksymalnej wydajności
- Precyzyjna, zautomatyzowana produkcja Auto-Extreme dla większej niezawodności
- Oprogramowanie GPU Tweak III zapewnia intuicyjne dostosowywanie wydajności, kontrolę temperatury i monitorowanie systemu
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 21 Gbps |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2760 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2730 MHz |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17