ASUS HD7850 2GB/256 DDR5 DIRECTCU II VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekskluzywna innowacja firmy ASUS
Funkcje grafiki GPU
Zasilana przez AMD Radeon™ HD 7850 |
Procesor graficzny 28nm GPUMniejsze zużycie energii i bardziej wydajny tranzystor |
||
PCIE3.0Zapewnia dwukrotnie większą przepustowość PCI drugiej generacji na pasmo dla szybszej komunikacji między procesorem a GPU. |
Technologia AMD EyefinityPowiększ horyzont widzenia poprzez 6 wyświetlaczy, dla ekscytującej rozrywki i gry. |
||
Technologia AMD HD3D™Optymalizacja stereoskopowego obrazu 3D w grach i filmach. |
Obsługa DirectX® 11Nowy poziom realizmu obrazów dla gier i pierwszorzędnej wydajności. |
||
Obsługa CrossFire XTechnologia Multi-GPU dla ekstremalnej wydajności. |
Kompatybilna z Microsoft® Windows® 7Zwiększa możliwości użytkowników komputerów, pozwala cieszyć się zaawansowaną technologią |
||
GHzTaktownie zegara przewyższające referencyjną wartość 1GHz |
Porty wejścia/wyjścia

Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 4800 MHz ( 1200 MHz GDDR5 ) |
| Taktowanie rdzenia | 860 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Seria DirectCU;Super Alloy Power |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17