ASUS K555LJ-XO909T I3-4005U/4GB/1TB/GT920M-2GB/W10 15.6''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebooki z serii ASUS K, zaprojektowane do codziennych prac wielozadaniowych oraz rozrywki dla mądrych i praktycznych użytkowników, zmienią Twoje oczekiwania wobec wszechstronnego notebooka. Wykończenie koncentrycznymi okręgami i ozdobione wzorem podpórki pod nadgarstki dodają codziennej pracy z komputerem odrobinę wyrafinowania i elegancji. Posiada duży touchpad z intuicyjną funkcją Smart Gesture, kilka portów USB 3.0 zapewniających szybki transfer danych oraz technologię IceCool, która chłodzi oparcie nadgarstków.
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria K na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażone w procesory Intel® Core™ i karty graficzne, funkcję Instant On, która przywraca komputer ze stanu uśpienia w 2 sekundy oraz USB 3.0 zapewniający 10-krotnie szybszy transfer danych. Seria ASUS K daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria K wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w seria K.
Precyzyjna kontrola
Zespół ASUS Golden Finger stawia naturalne interfejsy na pierwszym miejscu, opracowując standardy znacznie wykraczające poza branżową średnią. Dzięki temu ASUS oferuje najwygodniejsze i najlepiej reagujące sterowanie w każdym zastosowaniu i momencie. seria K ma duży panel dotykowy z technologią gestów Smart Gesture dającą szybkie i dokładne sterowanie w wielu sytuacjach wymagających obsługi dotykowej. Ergonomiczna, jednoczęściowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o uzyskaniu najlepszego komfortu pisania.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-4005U 2x1.7GHz,3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 4400; nVidia GeForce 920M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad; Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17