ASUS K55VM-SX032V I7-3610QW/4/750/GT630M/W7HP
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Nowa definicja piękna
Notebooki ASUS K55 posiadają aluminiową obudowę i są dostępne w kolorze brązowym oraz indygo. Są smukłe i posiadają unikatowe wykończenie.
Ogromna wydajność
Komputery ASUS K55 wyposażono w procesory Intel® Core™ i7 i karty graficzne NVIDIA® GeForce® 630M zgodne z Microsoft DirectX® 11, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Skuteczne chłodzenie i łatwa obsługa
Notebooki K55 wyposażono w funkcje, które znacznie ułatwiają korzystanie. Ich ergonomiczna klawiatura wyspowa otrzymała nagrodę iF Design; technologia IceCool zapewnia komfort pisania na klawiaturze dzięki zmniejszeniu temperatury oparcia nadgarstków.

Duży, wielodotykowy touchpad umożliwia płynną i intuicyjną kontrolę.
Technologia ASUS SuperBatt zapewnia zwiększoną żywotność baterii - nawet 3-krotnie więcej cykli ładowania, niż w normalnych notebookach.
Szybkie uruchamianie

Notebooki K55 wyposażono w technologię Super Hybrid Engine II, która sprawia, że mogą zostać przywrócone ze stanu czuwania natychmiast, niemal tak samo szybko, jak smartfony. K55 można przywrócić w ciągu 2 sekund, a w trybie czuwania notebook może działać nawet dwa tygodnie. Oprócz tego, komputer automatycznie wykonuje kopie zapasowe danych za każdym razem, kiedy poziom naładowania baterii spadnie do 5%.
Fantastyczny dźwięk
![]()
ASUS SonicMaster Lite umożliwia K55 emisję potężnego dźwięku z bogatszymi basami, zapewniając najlepsze doznania słuchowe w klasie notebooków popularnych.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | I7-3610QM 2,3GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | GeForce GT630M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 2.0;2x USB 3.0;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
| Dodatkowe informacje | Wersja z 8GB 2999,- |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17