ASUS K56CB-XO099H i5-3317U/4GB/500/GT740M/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Smukły i elegancki
Metalowe powierzchnie z koncentrycznymi wyżłobieniami pozwalają laptopowi ASUS K56 elegancko wyróżniać się z tłumu. W smukłej, niezwykle poręcznej obudowie zmieściły się wszystkie niezbędne funkcje odpowiadające dynamicznej naturze nowego, wysoce mobilnego i intuicyjnego świata komputerów. Takie zgrabne urządzenie łatwo się nosi, a przy tym jest niezwykle szykowne i gustowne.

Funkcje natychmiastowe
Firma ASUS opracowała specjalny zestaw funkcji dla systemu Windows 8, które pozwalają użytkownikowi w pełni zanurzyć się w nowym systemie operacyjnym. Wystarczy nacisnąć jeden klawisz, aby załadować funkcje natychmiastowe i uzyskać więcej opcji personalizacji. Interfejs jest niezwykle przyjazny, szybki w konfiguracji i daje bezpośredni dostęp do zawartości. W ciągu kilku sekund możesz zmienić sposób, w jaki pracujesz z urządzeniem ASUS K56!
Technologia Smart Gesture
Dzięki technologii ASUS Smart Gesture, duży touchpad ASUS K56 gwarantuje ulepszoną obsługę, szybsze i bardziej precyzyjne wykrywanie gestów oraz szerszy zakres obsługiwanych ruchów. Klikanie, przewijanie, powiększanie, przeciąganie i wiele innych. Technologia Smart Gesture łączy w sobie optymalizację sprzętu i oprogramowania, tworząc zupełnie nowy standard kontroli dotykowej - ciesz się nią już teraz!


Usłysz moc
Piękny design, doskonały sprzęt i zoptymalizowane oprogramowanie zapewniają doskonałą jakość dźwięku. ASUS K56 zapewnia głębsze i bogatsze basy, szerszy zakres dźwięków, realistyczny dźwięk przestrzenny, mocne brzmienie, wyraźny wokal i wysoką wyrazistość. Wykorzystuje duże głośniki i komory rezonacyjne z ekskluzywnym rozwiązaniem ASUS AudioWizard. Oferuje również dostęp do nowych wymiarów dźwięku - posiada różne tryby, które można dopasować do swojego otoczenia i preferencji podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, a nawet grania.

ASUS WebStorage
ASUS K56 z opartym na chmurze WebStorage daje użytkownikowi dostęp do wszystkich dokumentów, zdjęć, muzyki i filmów z dowolnego urządzenia. Dzięki opcji natychmiastowej synchronizacji, użytkownik zawsze ma dostęp do najnowszych wersji. ASUS WebStorage zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i dużą wygodę. Dzięki opcji udostępniania bezpośrednich łączy do plików, dzielenie się nimi z przyjaciółmi i rodziną staje się niezwykle proste. Wraz z ASUS K56użytkownik otrzymuje 32GB przestrzeni dyskowej w WebStorage na okres trzech lat.
Uruchamianie w 2 sekundy
Ekskluzywna technologia ASUS Super Hybrid Engine II oferuje szybkie, 2-sekundowe przywracanie ze stanu spoczynku i hibernacji. ASUS K56 ma zapewniać szybką dostępność, dlatego dzięki funkcji oszczędzania energii może działać w trybie czuwania nawet przez dwa tygodnie. Otwarte pliki i zadania są bezpiecznie przetrzymywane w pamięci, a w razie gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 5%, tworzona jest automatycznie kopia zapasowa. Twoje wartościowe pliki są zawsze bezpieczne i łatwo dostępne!
*Rzeczywisty czas działania w trybie czuwania może się różnić w zależności od wydajności komponentów, podłączonych urządzeń i czynników środowiskowych.


Najwyższej jakości grafika dzięki GeForce® GT 740M
By zapewnić najwyższą moc obliczeniową, ASUS K56 wyposażono w procesor Intel® Core™ trzeciej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GT 740M kompatybilną z DirectX® 11. Dzięki dedykowanej pamięci DDR3 2GB, karta graficzna przyspiesza działanie K56, czyniąc je płynniejszym, jednocześnie zwiększając jakość grafiki i gwarantując niebywałą rozrywkę przy najnowszych grach.

Procesor 3-ciej generacji Intel® Core™ i5
ASUS K56 zasilany jest procesorem 3-ciej generacji Intel® Core™ i5 opartym na technologii 22nm Ivy Bridge. Wysoka wydajność sprawia, że użytkownik zawsze ma pełną kontrolę nad każdym zadaniem. Najnowsze procesory Intel® Core™ otwierają zupełnie nowe możliwości, których działanie można zobaczyć i poczuć. Pozwalają komputerowi ASUS K56 na wykonywanie dowolnego zadania, zarówno w ramach pracy, jak i rozrywki.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-3317U 1.70GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GeForce GT 740M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;1x USB 3.0;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
| Dodatkowe informacje | Matowa Matryca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17